Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky platí pro nákup šperků v internetovém obchodě www.elemwear.cz

Používáním stránky www.elemwear.cz a objednáním produktů ze stránky www.elemwear.cz přes internet souhlasíte se smluvními podmínkami níže uvedenými.

Prodejce a provozovatel eshopu el.em wear:
Lucie Vondrysková
Koněvova 2442/150, 130 00 Praha 3
IČ: 07001495
email: elemwear@gmail.com 

1. objednávka

Kupní smlouva, na jejímž základě je realizován prodej zboží prodávajícím kupujícímu, vzniká vytvořením objednávky na eshopu elemwear.cz. Objednávka je závazná po objednání a uhrazení celkové částky kupujícím na bankovní účet. Kupující se zavazuje zaplatit částku za objednané zboží a prodávající je povinen odeslat zboží po přijetí platby.
Částku za objednané zboží je nutné uhradit předem na bankovní číslo účtu: 2301420972/2010.
Jako variabilní symbol uvedťe číslo objednávky.
Platbu objednávky uhraďte do 5 pracovních dnů. Po té může být objednávka ze strany prodejce z důvodu neuhrazení zrušena.
Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit také náklady spojené s dodáním zboží dle uvedených poplatků (viz Dodací podmínky).
Prodávající podá kupujícímu písemně e-mailem zprávu o přijetí platby a následném odesílání zboží, které uskuteční do 2 dnů od připsání částky na účet.
O případném zdržení objednávky nebo nemožnosti dodání bude kupující neprodleně informován e-mailem ze strany e-shopu.

2. Storno

Storno objednávky je možné v případě:
Kupující má právo objednávku stornovat pouze při porušení obchodních podmínek prodejce.
Prodávající má právo stornovat objednávku kupujícímu pokud nebude připsána částka do 5 dnů na bankovní účet. (viz Dodací podmínky)

3. Platba

Platbu lze uhradit v současné době převodem nebo při převzetí zboží. Fakturu obdržíte při dodání zboží.
Variabilní symbol uveďte číslo objednávky. 

4. Dodací podmínky

Po obdržení platby odesíláme objednávku do 2 dnů doporučeně prostřednictvím České Pošty na Vámi zvolenou adresu. Prosíme o přesné uvedení adresy, zejména v případě, že si balíček necháte zaslat jinam, než na adresu bydliště, např.: při zasílání balíčku do sídla firmy, kde pracujete. Uveďte název firmy pro lepší orientaci pracovníka ČP, aby nedošlo k nedoručení a zaslání balíčku zpět.

Ceny poštovného:
Doporučená zásilka ČR 59,-
Dobírka ČR 89,- 

Zboží na dobírku nezasíláme z důvodu špatných zkušeností se zákazníky.
Po odeslání balíčku, prostřednictvím České Pošty, již za zásilku nezodpovídáme. V případě zájmu je možné zažádat emailem o číslo pro sledování zásilky, díky kterému můžete sledovat aktuální stav zásilky.
Za poškození zásilky během přepravy odpovídá přepravce, tedy Česká Pošta. Proto prosíme vždy o pečlivou kontrolu zásilky při převzetí. Případné poškození zásilky ihned reklamovat u přepravce a informovat nás prostřednictvím emailu.

5. Odstoupení od smlouvy

Odstoupení od smlouvy se dále řídí zákonem č.89/2012 Sb.
Kupující má dle zákona právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží.
O odstoupení od smlouvy informujte elemwear@gmail.com, kde bude uvedeno číslo objednávky a datum nákupu, případně důvod vrácení. Vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy, který následně zašlete spolu se zboží a jeho dokladem o koupi.

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Zboží, které vracíte musí splňovat následující podmínky:
• Nesmí být poškozené.
• Musí být kompletní.
• V původním obalu.
• Originální doklad o koupi.
• Vyplněný Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy.

Zboží zašlete na níže uvedenou adresu:

Lucie Vondrysková
Koněvova 2442/150, 130 00 Praha 3

V případě, že nebudou splněny výše uvedené podmínky, nebudeme akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude navráceno zpět na náklady odesílajícího.
Zboží nezasílejte na dobírku, balíček je dobré pojistit, za případnou ztrátu při dopravování neručíme.
Balíček zasílejte tak, aby zboží nemohlo být poškozeno, nejlépe vracejte v takovém stavu, v jakém Vám bylo zboží doručeno.
Pokud je vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, prodávající má nárok na snížení hodnoty ceny zboží vůči kupujícímu.
Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží bez zaplacených nákladů na jeho dodání, do 7 dnů od odstoupení smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujcího přijal.

6. Reklamace

Reklamace se řídí dle zákona.
Přepravu hradí kupující.

V případě nutnosti reklamace nás informujte prostřednictvím e-mailu elemwear@gmail.com, uveďte číslo objednávky, datum nákupu a druh reklamovaného zboží, důvod reklamace.

Náramky jsou vyráběné z přírodních minerálů, které mohou obsahovat drobné nedostatky. Tyto nedostatky ovšem nejsou vadou materiálu, ale jsou vlastností přírodního kamene. Může se jednat například o drobné oděrky či prasklinky.
Odesláním objednávky souhlasíte s výše uvedenými skutečnostmi. Na pozdější reklamace z těchto důvodů nebude brán zřetel. 

Jednotlivé náramky se snažíme na e-shopu prezentovat s největší přesností, ale  i tak se mohou lišit v závislosti na kvalitě a rozlišení Vašeho monitoru. Proto nemůžeme garantovat barevnost, tak jak je zobrazena na obrazovce. 

Jak je zmíněno, každý minerální korálek je originál, proto náramek od jednotlivého druhu není stejné barevné skladby jako je uvedeno na fotografii. Náramek je složen z minerálů uvedeného druhu kamene, ale nemusí dodržovat stejné barevné pořadí jako na fotografii.

7. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané prostřednictvím e-shopu elemwear.cz

Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte s Ochranou  osobních údajů a shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech za výše stanovených podmínek.


Pro více informací nebo v případě zájmu o navázání spolupráce el.em wear nás neváhejte kontaktovat na elemwear@gmail.com.

Tým el.em wear